Конкурс для вихованців недільних шкіл Кіровоградської єпархії УПЦ «Духовне небо Єлисаветградщини»

єпархіального  конкурсу для вихованців недільних шкіл Кіровоградської єпархії

«Духовне небо Єлисаветградщини»

І.Мета і завдання  конкурсу

Конкукрс проводиться з метою заохочення  дітей і молоді, які зібралися навколо парафій Кіровоградської єпархії УПЦ, до творчого дослідження християнської історії і культури на своїй малій Батьківщині. Популяризація ідеї  відродження  духовності суспільства.

Завданнями конкурсу є:

• заохочення учнів до вивчення історії та значення для людини православної віри;
  • духовне просвітництво, моральне і патріотичне виховання підростаючого покоління;
  • залучення молоді до православної культури і світовій культурі в цілому;
  • популяризація українських традицій на основі християнських цінностей;
  • виявлення і розкриття молодих талантів;
  • створення середовища для творчого спілкування дітей та юнацтва.

Конкурс організовують з благословення митрополита Єлисаветградського і Новомиргородського Іоасафа відділ катехізації та просвітництва Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви.

ІІ.Номінації конкурсних робіт

Конкурсні роботи приймаються у чотирьох номінаціях:

1. малюнки (запрошуються учні 1-4 класів),
  2. мультимедійні розробки (презентації, відео) (запрошуються учні 5-11 класів),
  3. письмові твори (поезія й проза) (запрошуються учні 8-11 класів).

IІІ. Вимоги до конкурсних робіт

1. Незалежно від номінації, робота повинна нести позитивні емоції.

2. У роботі повинні бути розкриті питання духовності, поваги до національних традицій, єдності. Заохочується висвітлення значення саме Кіровоградщини у побудові єдиної, могутньої та християнської України, пропагувати кращі  духовні  традиції  нашого регіону.

3. Письмові твори не повинні містити плагіату. Унікальність по програмі «AdvegoPlagiatuповинна бути не меншою, ніж 98 %. Можна використовувати цитати, але у такому разі їх обсяг не повинен перевищувати 10 % від загального обсягу твору.

4. Мультимедійні розробки та письмові роботи надсилаються за електронною адресою:[email protected].

5. Малюнки – Кіровоградське єпархіальне управління

(м. Кропивницький,вул. Велика Перспективна, 74). Малюнки повинні бути підписані зі зворотної сторони з поміткою: на конкурс «Духовне небо Єлисаветградщини». Заявка подається у друкованій формі на одному аркуші довільного формату.

6. Заявка повинна містити:

А) П.І.П. автора роботи;

Б) Телефон автора роботи та одного з батьків (вимога обов’язкова, телефон наукового керівника чи дирекції школи може бути повідомлений як додатковий);

В) Назву та короткий опис роботи (до 4 речень).

V. Терміни прийняття робіт

Конкурс відбувається у період з 26 листопада по 28 грудня 2018 року. Конкурсні роботи приймаються з 24 по 28 грудня 2018 року.

VІ. Нагородження переможців

1. Журі конкурсу підбиває підсумки та визначає переможців. У кожній номінації буде обрано по одному переможцю, а також по одному призеру ІІ та ІІІ місць.

2. Переможці нагороджуються грамотами і отримують цінні подарунки. Також заохочувальними грамотами та призами будуть нагороджені учасники, які проявили креативний підхід до конкурсної роботи, проте не здобули призових місць.

3. Нагороджені будуть не лише учні, а й педагоги, чиї учні здобули перші місця у номінаціях, а також ті, які посприяли підготовці найбільшої кількості робіт.

4. Про час та місце урочистої церемонії нагородження переможців та призерів конкурсу буде додатково повідомлено.

За додатковою інформацією звертатись за тел. 0682937968, 0994910512 (священик Іоанн Шемедюк).