“ПАСХАЛЬНИЙ КОШИК ДЛЯ ОСОБЛИВИХ” – Правлячий архієрей завітав до насельників будинку людей похилого віку “Милосердний самарянин”

З благословення митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Миколая у дні Світлого Христового Воскресіння Соціальний відділ Кіровоградської єпархії проводить благодійну акцію.

В Пасхальні дні Владика Миколай з помічниками завітали до сестер милосердя та насельників будинку людей похилого віку “Милосердний самарянин” щоб передати допомогу, зібрану парафіянами Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці та благодійниками.
За зібрані кошти закупили м’ясо, ковбасні вироби та сир, великодні яєчка та інше, що, разом з принесеними у храм пасочками й подаруночками, було освячено і передано для тих, хто потребує особливої уваги та опіки.
Висловлюємо щиру подяку тим, хто долучився до акції.