Правлячий архієрей звершив Божественну літургію в Кафедральному соборі Різдва Божої Матері

9 грудня 2018 р., в Неділю 28-му по П’ятидесятниці, Високопреосвященніший митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф звершив очолив богослужіння ранньої Божественної літургії в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці. Його Високопреосвященству співслужило духовенство собору.
Після читання Євангелія секретар єпархії прот. Роман Кондратюк виголосив проповідь, у якій  розкрив богословський зміст євангельського читання про чудо зцілення Господом скорченої жінки.
В кінці Літургії митрополит Іоасаф зачитав віруючим постанови Синоду Української Православної Церкви, засідання якого відбулося 7 грудня 2018 року в Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі під головуванням Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, а також звернувся до пастви з архіпастирським словом.