Митрополит Миколай звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Кропивницкого

4 лютого 2024 року, в неділю 35-у по П’ятидесятниці, в день Собору новомучеників і сповідників Церкви нашої преосвященний Миколай, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив Божественну літургію в кафедральному соборі на честь Різдва Пресвятої Богородиці Кропивницького.

Його Високопреосвященству співслужили священники собору.
Після читання Євангелія владика Миколай звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю про мир в Україні.
На завершення літургії був звершений чин славлення новомучеників і сповідників та відправлена панахида за всими, хто в стражданнях та муках, у вигнанні та в тюрмах гірку смерть прийняв під час безбожного гоніння за віру Христову.
Також, соборно, була прочитана молитва священномученикам Платону  та  Миколаю – пресвітерам Єлисаветградським – новомученикам Церкви нашої перед  мощами  священномученика Платона, які спочивають у кафедральному соборі на честь Різдва Пресвятої Богородиці Кропивницького.
Митрополит  Миколай  привітав  присутніх з неділею та закликав на всіх благословення Боже.