День пам`яті святої праведної Елисавети, матері Іоанна Хрестителя

18 вересня 2022 р., в Неділю 14-ту після П`ятидесятниці, день пам`яті святої праведної Елисавети, матері Іоанна Хрестителя, молитовної заступниці та покровительниці нашого міста, у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбулася Божественна літургія, яку очолили Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський і Високопреосвященніший Сильвестр архієпископ Білогородський. Архіпастирям співслужили клірики собору.

Після читання Евангелія архієпископ Сильвестр звернувся до віруючих зі словом проповіді.
В кінці богослужіння Владика Іоасаф подякував Владиці Сильвестру за співслужіння, мудре проповідницьке слово, а також за неустанні труди на благо нашої Святої Церкви, які він завершує на посаді ректора Київських духовних шкіл.