Престольне свято Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці

21 вересня 2022 р., в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, древній Кафедральний собор Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви відзначає Престольне свято. Уже багато десятиліть у цей день духовенство та віруючі збираються на святкове богослужіння, щоб у єдиному молитовному пориві прославити Бога за всі Його благодіяння.

Цього дня Божественну літургію очолив Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський, якому співслужили ключар Свято-Покровського храму міста прот. Андрій Толубець та клірики Кафедрального собору.
Після читання Євангелія до віруючих зі словом проповіді звернувся гість свята відомий церковний апологет і проповідник Руслан Калінчук.
За богослужінням підносилася особлива молитва за мир в Україні.
В кінці богослужіння Владика Іоасаф звернувся до віруючих з архіпастирським словом.