В день Собору новомучеників і сповідників митрополит Іоасаф звершив Божественну літургію в Кафедральному соборі

7 лютого 2021 року, у Неділю 35-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської, Його Високопреовященство митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф звершив Божественну літургію у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці.

Після читання Євангелія клірик собору протд. Роман Мельник звернувся до віруючих зі словом проповіді.
В кінці богослужіння Владика Іоасаф звернувся до віруючих з архіпастирським словом, у котрому розповів про мужність новомучеників і сповідників, життя яких є особливо важливим прикладом для сучасних християн.