До кафедрального собору Кіровоградської єпархії прибула Всеукраїнська хресна хода

19 квітня 2024 року високопреосвящений Миколай, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив літургію Передосвячених Дарів у кафедральному соборі Кіровоградської єпархії на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Перед Божественною літургією до храму прибула Всеукраїнська хресна хода з молитвою за здоров’я та спасіння, благословення та збереження українських воїнів, за поранених та полонених, їх сім’ї та сім’ї загиблих, за нашу перемогу та справедливий мир, за злагоду і благополуччя в Україні, яка цими днями з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженішого Онуфрія, Митрополита Київського і всієї України проходить Україною.

До кафедрального собору прибули великі православні святині — чудотворна ікона Покрови Пресвятої Богородиці з часткою Її омофору, мощі святого благовірного рівноапостольного князя Володимира, мощі святого праведного Петра Калнишевського та святого мученика Віктора.

Після літургії Передосвячених Дарів преосвященний Миколай звершив молебень перед святинями у співслужінні кафедрального духовенства та гостей єпархії у священному сані.

За молебнем було піднесено молитву Господу Вседержителю про мир в Україні.

На завершення Богослужіння Преосвященний владика Миколай виголосив проповідь, благословив присутніх та подякував хрестоходцям зі їх труди на благо України та святої Української Православної Церкви.