В Неділю святих жінок-мироносиць у кафедральному соборі Кіровоградської єпархії відбулася соборна літургія

19 травня 2024 року, в Неділю 3-ю після Пасхи, святих жінок-мироносиць у кафедральному соборі Кіровоградської єпархії на честь Різдва Пресвятої Богородиці міста Кропивницький відбулася соборна літургія.

Соборне богослужіння очолив високопреосвящений Іоасаф, митрополит Васильківський у співслужінні високопреосвященого Миколая, митрополита Кіровоградського і Новомиргородського та духовенства кафедрального собора.

На сугубій єктенії були піднесені прохання Господу Богу про мир на українській землі про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ та благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним, щоб умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

На завершення Богослужіння Владика Миколай відзначив прихожанок Кафедрального собору, членів православного сестринства на честь Пресвятої Богородиці церковними нагородами.

Насамкінець, високопреосвященні владики привітали присутніх жінок, а через них усіх жінок Кіровоградської єпархії з православним жіночим днем, який традиційно святкується після Світлого Христового Воскресіння, у Неділю святих жінок-мироносиць.

(0)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *