В Неділю сиропусну митрополит Миколай звершив Божественну літургію та священицьку хіротонію в Кафедральному соборі

17 березня 2024 року, в Неділю сиропусну високопреосвященний Миколай, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив Божественну літургію в кафедральному соборі на честь Різдва Пресвятої Богородиці Кропивницького.

Його Високопреосвященству співслужили священники собору.
Після читання Євангелія владика Миколай звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю про мир в Україні.
Після Великого входу митрополит Миколай рукопоклав у священицький сан диякона Олександра Трачука.
На завершення літургії митрополит  Миколай  привітав  присутніх з неділею та закликав на всіх благословення Боже, а  ієрея Олександра привітав  з  прийняттям священицького сану.
Також, після літургії  сестри милосердя з сестринства Пресвятої Богородиці запросили парафіян кафедрального собору  до спільної трапези в честь завершення масляної неділі.