В день Собору новомучеників и сповідників митрополит Іоасаф звершив Божественну літургію та дияконську хіротонію

10 лютого 2019 року, у Неділю 37-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті Собору новомучеників і сповідників Церкви Руської, Його Високопреовященство митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф звершив Божественну літургію у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці.
Після читання Євангелія клірик собору протд. Роман Мельник звернувся до віруючих зі словом проповіді, у котрій розповів про мужність новомучеників і сповідників, життя яких є особливо важливим прикладом для сучасних християн.
За богослужінням Владика Іоасаф звершив дияконську хіротонію над Мартиновим Максимом Геннадійовичем, уродженцем м. Смоліне.
По завершенні Літургії відбулося славлення Собору всіх святих новомучеників і сповідників Церкви Руської, а також заупокійна літія за всіх постраждавших за віру в часи жорстоких гонінь ХХ століття.