У Великий Четвер митрополит Миколай звершив Божественну літургію у кафедральному соборі

2 травня 2024 року, у Великий Четвер, Спомин Таємної вечері Спасителя та день встановлення Таїнства Євхаристії високопреосвящений Миколай, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив вечірню з Божественною літургією святителя Василія Великого у кафедральному соборі Кіровоградської єпархії на честь Різдва Пресвятої Богородиці.

Його Високопреосвященству співслужили священники собору.
На сугубій єктенії були піднесені Господу Богу прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.  щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
На завершення Богослужіння митрополит Миколай   звернувся до пастви зі словом проповіді та привітав вірян з Великим Четвергом.