![](https://k-sobor.church.ua/files/2024/05/изображение_2024-05-03_202801919.png)
Його Високопреосвященству співслужили священники собору.
На сугубій єктенії були піднесені Господу Богу прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним. щоб Господь умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
На завершення Богослужіння митрополит Миколай звернувся до пастви зі словом проповіді та привітав вірян з Великим Четвергом.
(0)