В неділю 2-гу Великого посту митрополит Миколай звершив літургію в кафедральному соборі

31 березня 2024 року, в Другу неділю Великого посту, день пам’яті святителя Григорія Палами да святих преподобних і Богоносних отців Києво-Печерських високопреосвященніший Миколай, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив Божественну літургію в кафедральному соборі на честь Різдва Пресвятої Богородиці Кропивницького.

Його Високопреосвященству співслужили священники собору.
Після читання Євангелія владика Миколай звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю про мир в Україні.
По завершенню Богослужіння було звершено традиційний молебень Неділі Торжества православ’я після якого митрополит Миколай поздоровив присутніх зі святом та закликав на всіх благословення Боже.