Кіровоградська єпархія вітає Правлячого архієрея архієпископа Миколая зі святом Пасхи

18 квітня 2023, у вівторок Світлої седмиці, преосвященний Миколай, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський, очолив соборну Божественну літургію в кафедральному соборі Кропивницького на честь Різдва Божої Матері.

Преосвященному владиці співслужили благочинні Кіровоградської єпархії, настоятелі храмів та соборне духовенство.
На Малому вході літургії, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви преосвященний Миколай удостоїв ряд священиків Кіровоградської єпархії богослужбових нагород.
Під час літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.
Цього дня, за традицією, духовенство Кіровоградської єпархії вітає свого правячого архієрея зі Світлим Христовим воскресінням – Пасхою.
Від імені духовенства єпархії преосвященного владику привітав благочинний Добровеличківського округу протоієрей Андрій Савельєв
Преосвященний Миколай, в свою чергу звернувся  із словами пасхального привітання до духовенства та подякував священником за достойне виконання пастирських обов’язків.

(1)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *