Архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський Миколай звершив Божественну літургію в кафедральному соборі на честь Різдва Пресвятої Богородиці м. Кропивницького

26 березня 2023 р., в Неділю 4-у Великого посту, в день пам’яті преподобного Іоанна Лєствічника, преосвященний Миколай, архієпископ Кіровоградський і Новомиргородський звершив Божественну літургію в кафедральному соборі на честь Різдва Пресвятої Богородиці м. Кропивницького.

Преосвященному владиці співслужили священики собору.

Під час літургії були піднесені прохання про мир на українській землі, про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ і зберіг тих, хто у відчаї і втратив домівки, щоб Господь благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним.

Після літургії було зачитане Звернення Священного синоду до усіх вірних Української Православної Церкви.