День тезоіменитства митрополита Іоасафа

17 вересня 2021 р., в день пам´яті свт. Іоасафа Білгородського та св. блаж. Даниїла Єлисаветградського, в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці відбулися святкування з нагоди Дня тезоіменитства Високопреосвященнійшого Іоасафа митрополита Кіровоградського і Новомиргородського.

Божественну літургію цього дня очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Владиці Антонію співслужили митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф, митрополит Черкаський і Канівський Феодосій, духовенство Кіровоградської єпархії та гості у священному сані.
На Літургії після Євангелія з архіпастирським словом до віруючих звернувся митрополит Антоній.
По завершенні Літургії митрополит Антоній привітав Правлячого архієрея Кіровоградської єпархії з Днем тезоіменитства і передав вітання від Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Онуфрія. В свою чергу Владика Іоасаф подякував архієреям за привітання та радість спільної молитви.