Митрополит Іоасаф в Неділю жінок-мироносиць звершив Літургію в Кафедральному соборі та привітав прихожанок з православним жіночим днем

16 травня 2021 року, в Неділю святих жінок-мироносиць, Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив Божественну літургію в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці. Правлячому архієрею співслужили клірики собору.

Після завершення богослужіння Владика Іоасаф звернувся до віруючих з архіпастирським словом, у якому привітав прихожанок з православним жіночим днем.
Також в цей день в благословення за труди на славу Святої Церкви митрополит Іоасаф вручив медаль святої праведної Єлисавети багаторічній церковній трудівниці схимонахині Даниїлі (Поляковій).