Митрополит Іоасаф в день спомину Тайної вечері звершив Божественну літургію свт. Василія Великого

29 квітня, у Великий Четвер, в день спомину Тайної вечері, яку звершив Іісус Христос зі своїми учнями в Сіонській горниці, Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський очолив Вечірню у поєднанні з Божественною літургією святителя Василія Великого у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці.
В кінці богослужіння Владика Іоасаф звернувся до віруючих зі словом проповіді.

***
У Страсний Четвер Церква згадує декілька важливих подій з життя нашого Спасителя: Тайну Вечерю, на якій Господь встановив Таїнство Євхаристії та омив учням ноги, даючи нам зразок смирення і любові до ближніх, молитву в Гефсиманському саду та зрадний поцілунок Іуди, яким він віддав Божественного Вчителя на страждання і смерть.