Митрополит Іоасаф очолив святкову Літургію і Велике освячення води в день свята Богоявлення

У день свята Хрещення Господа нашого Ісуса Христа в Кафедральному соборі на честь Різдва Пресвятої Богородиці відбулися святкові богослужіння, які очолив Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський. Його Високопреосвященству співслужили клірики Кафедрального собору.

19 січня у сам день свята Богоявлення архіпастир очолив Божественну літургію та чин Великого освячення води.
Після Євангелія митрополит Іоасаф звернувся до віруючих з архіпастирським словом, у якому розкрив богословський зміст Богоявлення та привітав віруючих з величним святом Хрещення Господа нашого Іісуса Христа.
В завершення святкового богослужіння священики окропили присутніх Святою водою.