Митрополит Миколай звершив Божественну літургію та Молебень перед початком нового навчального року

1 вересня 2024 року, в Неділю 10-у по П’ятидесятниці високопреосвящений Миколай, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив Божественну літургію в  кафедральному соборі Кіровоградської єпархії на честь Різдва Пресвятої Богородиці міста Кропивницький.
Високопреосвященному владиці співслужили священики кафедрального собору.
Після читання Євангелія владика Миколай звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю про мир в Україні.
На сугубій єктенії, також, були виголошені прохання Господу Богу про мир на українській землі про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ та благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним, щоб умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
Після Божественної літургії митрополит Миколай звершив молебень Перед початком нового навчального року.
Владика Миколай звернувся до духовенства та присутніх парафіян із словами привітання з воскресним днем, преподав всім своє архіпастирське благословення та окропив діток святою водою.