На свято Преображення Господнього митрополит Миколай звершив святкові богослужіння в кафедральному соборі

На свято Преображення Господнього митрополит Миколай звершив Божественну літургію в кафедральному соборі
19 серпня 2024 року, на свято Преображення Господа Бога і Спаса нашого Іісуса Христа митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Миколай звершив Божественну літургію в кафедральному соборі Кіровоградської єпархії на честь Різдва Пресвятої Богородиці міста Кропивницького.

Високопреосвященному владиці співслужили священики та диякони кафедрального собору.
Після читання Євангелія владика Миколай звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю про мир в Україні.
На сугубій єктенії, також, були виголошені прохання Господу Богу про мир на українській землі про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ та благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним, щоб умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.
На завершення літургії митрополит Миколай освятив виноград та плоди нового врожаю.