Митрополит Миколай звершив Божественну літургію на свято Святої Трійці

23 червня 2024 року, в День Святої Трійці високопреосвященний Миколай, митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив Божественну літургію в кафедральному соборі на честь Різдва Пресвятої Богородиці Кропивницького.

Високопреосвященному владиці співслужили священики собору.

Після читання Євангелія владика Миколай звернувся до пастви зі словом проповіді, а по сугубій єктенії підніс молитву Господу Вседержителю про мир в Україні.

На сугубій єктенії, також, були виголошені прохання Господу Богу про мир на українській землі про позбавлення від ворога, щоб Господь зглянувся на наш народ та благословив людей доброї волі, які допомагають нужденним, щоб умудрив владу, зміцнив мужністю воїнів, звільнив полонених, зцілив хворих та дав прихисток тим, хто позбавлений дому.

Після літургії була звершена Велика вечірня за якою були прочитані особливі молитви святителя Василія Великого з колінопреклонінням.

Наприкінці вечірнього богослужіння преосвященний владика разом з духовенством звершив чин Славлення та освятив зілля, які принесли віряни.