На третій день Різдва Христового духовенство і віруючі Кіровоградської єпархії привітали свого Правлячого архієрея

9 січня 2020 р., в день пам´яті св. архідиякона мученика Стафана, Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський очолив Божественну літургію в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці.
По традиції в цей день за богослужінням Правлячому архієрею співслужили священики Кіровоградської єпархії УПЦ, які прибули до Кафедрального собору, щоб привітати свого архіпастиря зі святом Різдва Христового.
Під час богослужіння була піднесена заупокійна молитва за загиблими внаслідок авіакатастрофи в Ірані.
Після закінчення Літургії глава Інформаціно-просвітницького відділу єпархії протд. Іоанн Ганчин зачитав усім присутнім Різдвяне послання Високопреосвященнішого митрополита Іоасафа до пастви.
Від імені духовенства і віруючих з великим святом Світлого Христового Різдва Правлячого архієрея привітав благочинний церков Новомиргородського округу прот. Ярослав Кушнірчук.
Після цього Владика Іоасаф звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом.