В день пам’яті ікони Божої Матері «Троєручиця» митрополит Іоасаф звершив Божественну літургію та дияконську хіротонію

25 липня 2019 року, у день пам’яті ікони Божої Матері названої «Троєручиця», у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої  Богородиці Високопреосвященніший митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф очолив урочисту Божественну літургію. Його Високопреосвященству співслужили клірики Кафедрального собору та священики єпархії.
За богослужінням Владика Іоасаф звершив дияконську хіротонію над випускником Волинської духовної семінарії Лапком Василем Дмитровичем.
По закінченні богослужіння митрополит Іоасаф привітав диякона Василія  та побажав бути справжнім пастирем Церкви Христової, сумлінно молитись за увесь світ і завжди бути готовим до боротьби зі спокусами у цей нелегкий час випробувань для Православної Церкви.