Митрополит Іоасаф в день Пʻятидесятниці звершив богослужіння у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці

16 червня 2019 р., в день Святої Трійці, Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив Божественну літургію в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці. Напередодні свята Правлячий архієрей очолив Всенічне бдіння. Владиці співслужили клірики Кафедрального собору.
Після читання Євангелія клірик Кафедрального собору протд. Іоанн Ганчин звернувся до віруючих з проповіддю, в якій розкрив духовний зміст свята П’ятидесятниці.
Після закінчення Літургії була відслужена вечірня, під час якої, згідно Уставу, були прочитані особливі коліноприклонні молитви.
По завершенні богослужінь Владика Іоасаф привітав віруючих з днем Святої Трійці, а також окропив принесені квіти та всіх присутніх Святою водою.