Священик Максим Бойчура з пастирським візитом відвідав будинок для пристарілих «Милосердний Самарянин»

25 квітня, у Великий четвер, священик Максим Бойчура з пастирським візитом відвідав будинок для пристарілих «Милосердний Самарянин». За церковною традицією насельники будинку причастилися Святих Христових Таїн. Перед цим вони посповідались та пособорувались.
В цей день православна церква згадує встановлення головного свого Таїнства – Таїнства Причастя: Іісус Христос взяв хліб, приломив і благословив його, і, роздаючи учням, сказав: «Приимите, ядите: сие есть Тело Мое» (Мф. 26:26); також, взявши чашу з вином, благословив її, кажучи: «Пийте от нея вси, сия есть Кровь Моя Новаго Завета, яже за многи изливаемая во оставление грехов» (Мф. 26:27-28).