Проповідь для найменших

16 жовтня 2018 р. священнослужителі Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви ієрей Олег Редько і протд. Роман Мельник з пастирським візитом відвідали Дошкільний навчальний заклад №21 “Струмочок”, де зустрілися зі старшою та середньою групою вихованців закладу. З дітьми батюшки поговорили про свято Покрови Божої Матері, котре недавно відзначала Свята Церква, та День українського козацтва. Розповідь супроводжувалась переглядом відеосюжетів згідно тематики. В часі зустрічі всі разом пограли у веселі ігри, де діти не приховували своїх емоцій радості та веселощів.
Не випадково Господь Іісус Христос ставив своїм учням та послідовникам у приклад дітей, адже саме таких – щирих, добрих, радісних, чесних, беззлобних, сердечних, душевних – є Царство Боже.