У наше місто прибула ікона Покрову Пресвятої Богородиці з часткою Її Омофору, а також ковчег з мощами 30-ти святих воїнів

8 жовтня, з нагоди цьогорічного відзначення 1030 – річчя Хрещення Київської Русі, а також напередодні молитовного відзначення свята Покрову Пресвятої Богородиці та державного свята Дня Захисника України, по благословенню Високопреосвященнішого митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, у наше місто прибула ікона Покрову Пресвятої Богородиці з часткою Її Омофору, а також ковчег з мощами 30-ти святих воїнів. Ці святині багаторазово доставлялись у зону АТО для духовної підтримки наших військових. Сьогодні 9 жовтня з Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці після Божественної літургії святині були по черзі доставлені у медичні заклади міста. Священики Іоанн Верескун і Максим Бойчура відвідали Кіровоградські міські лікарні № 1 та № 3, а також Кіровоградський обласний госпіталь для ветеранів війни. До 13 жовтня святині будуть перебувати на богослужіннях у храмах міста, а також лікарнях і військових частинах, начальних закладах. Запрошуємо всіх Вас дорогі брати і сестри приєднатись до спільної молитви і отримати духовну підтримку!