Духовенство і віруючі Кіровоградської єпархії привітали свого архіпастиря зі святом Світлого Христового Воскресіння

10 квітня 2018 року, у Вівторок Світлої седмиці, Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський у співслужінні духовенства Кіровоградської єпархії звершив Божественну Літургію в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці.
В кінці Літургії секретар єпархії прот. Роман Кондратюк зачитав Пасхальне послання Високопреосвященнішого митрополит Іоасафа духовенству, чернецтву і всім вірним чадам Кіровоградської єпархії УПЦ, після чого клірик Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці протд. Роман Мельник від імені священнослужителів і всіх вірних чад Кіровоградської єпархії  привітав Правлячого архієрея зі святом Світлого Христового Воскресіння.
На завершення Владика Іоасаф звернувся до всіх присутніх з архіпастирським словом, в якому взаємно привітав духовенство і віруючих зі святом Світлим Воскресінням Господа нашого Іісуса Христа.