У Неділю м´ясопусну Високопреосвященніший митрополит Іоасаф очолив Божественну літургію у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці. (+Відео)

11 лютого 2018 року, у Неділю м´ясопусну, про Страшний суд, Високопреосвященніший Іоасаф митрополит Кіровоградський і Новомиргородський звершив Божественну літургію у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці.Напередодні ввечері Правлячий архієрей у співслужінні духовенства храмів обласного центру очолив богослужіння Всенічного бдіння. На вечірньому богослужінні хор духовенства Кафедрального собору виконав особливий піснеспів “На реках вавилонских”, який співається згідно Уставу всього тричі на рік, у підготовчі Неділі до Великого посту.
На Літургії після читання Євангелія секретар єпархії прот. Роман Кондратюк  звернувся до віруючих зі словом проповіді.
В кінці богослужіння Владика Іоасаф привітав прихожан Кафедрального собору з Воскресним днем та підкреслив головні моменти духовного життя християнина , які розкриває євангельське читання Неділі про Страшний суд.