Старовинна ікона Божої Матері «Утоли моя печали» в Кафедральному соборі Різдва Божої Матері.

7 лютого, в день святкування ікони Божої Матері «Утоли моя печали», православні віруючі підносили молитви до Пресвятої Богородиці в Кафедральному соборі Різдва Божої Матері. З самого ранку відбувся  традицыйний акафістний спів до Божої Матері  у Кафедральному соборі. Священики та выруючы в цей день  молились за мир та злагоду на Україні і просили  благословення і Покрови Божої Матері для нашого міста перед старовинною іконою, що була  написана наприкінці XIX ст., на Святій Горі Афон для християн Єлисаветграда . Знаходилась ікона до Жовтневого перевороту і закриття та руйнування храмів богоборчою владою , ймовірно,  в одному з храмів нашого міста, а зараз  її  зберігачем  є Обласний  художній музей.