Переможець проекту «Голос країни-2017» прот. Олександр Клименко відвідав Кіровоградський медичний коледж ім. Є. Й. Мухіна (+відео)

22 січня 2017 р., з благословення Керуючого Кіровоградською єпархією Української Православної Церкви митрополита Кіровоградського і Новомирогродського Іоасафа, на запрошення дирекції, в актовій залі Кіровоградського медичного коледжу ім. Є. Й. Мухіна відбулася зустріч переможця проекту «Голос країни-2017» прот. Олександра Клименко зі студентами та педагогічним колективом цього навчального закладу. У відкритій формі священик поспілкувався з присутніми на теми, які цікавили аудиторію і розгорнуто відповів на всі запитання. Надовго запам´ятається присутнім цього дня у актовому залі студентам та викладачам радість, подарована щирим спілкуванням з батюшкою.  Духовна бесіда виявилася дуже насиченою і цікавою, адже більшість студентів з нетерпінням чекали зустрічі зі світлим священиком, який ще зовсім недавно дарував всім телеглядачам проекту «Голос країни» чудові емоції і переживання і нині звершує свій  Всеукраїнський місіонерсько-просвітницький тур по єпархіях Української Православної Церкви, чаруючи свої співом та добрим словом людей у переповнених концертних залах України.
Нагадаємо, що прот. Олександр Клименко прибув у Кіровоградську єпархію на запрошення митрополита Іоасафа.
21 січня 2018 р. він співслужив Владиці у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці, а цього дня ввечері в Кіровоградській обласній філармонії став головним гостем та учасником завершального концерту вечорів духовної музики «Різдвяні передзвони».

https://www.youtube.com/watch?v=vUmWtVsFFs8

(19)

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *