Митрополит Іоасаф у співслужінні переможця проекту «Голос країни» звершив Божественну літургію у Кафедральному соборі (+відео)

21 січня 2018 р., в Неділю по Богоявленні, Високопреосвященнійший митрополит Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф звершив богослужіння Божественної літургії у Кафедральному соборі Різдва Пресвятої Богородиці. Цього дня Владиці співслужив особливий гість Кіровоградської єпархії УПЦ, переможець проекту «Голос країни-2017» прот. Олександр Клименко. Священик прибув у нашу область на запрошення митрополита Іоасафа в рамках свого Всеукраїнського місіонерсько-просвітницького туру по єпархіях УПЦ. Накануні ввечері отець Олександр виступав на концерті у найвіддаленішому районі нашої єпархії — Гайворонському благочинні.
З великим нетерпінням та любов´ю чекали його Правлячий архієрей, духовенство та вірні Кіровоградської єпархії. В кінці святкового богослужіння Владика Іоасаф звернувся до всіх з архіпастирським словом, у якому висловив щиру вдячність переможцю «Голосу країни» за відгук на запрошення і радість спільного богослужіння.
21 січня ввечері о 17:00 в Кіровоградській обласній філармонії відбудеться концерт за участі прот. Олександра Клименка, хору духовенства Кафедрального собору Різдва Пресвятої Богородиці та хорів Кіровоградського музичного училища і музичної школи №2.

Слава Богу! Голос країни — священик Олександр Клименко — зазвучав і між нашими голосами…

Опубликовано Иваном Ганчиным 20 января 2018 г.

(8)