Митрополит Іоасаф звершив богослужіння Покрови Пресвятої Богородиці в Кафедральному соборі

14 жовтня 2017 р, коли Свята Православна Церква відзначає свято Покрови Пресвятої Богородиці, Високопреосвященніший митрополит  Кіровоградський і Новомиргородський Іоасаф очолив урочисті богослужіння в Кафедральному соборі. Напередодні ввечері Правлячий архієрей звершив урочисте Всенічне бдіння.
У сам день свята Керуючий Кіровоградською єпархією у співслужінні соборного духовенства очолив Божественну літургію.
Після читання Євангелія митрополит Іоасаф звернувся до віруючих, які у цей день переповнювали древній собор, з архіпастирським словом. У своїй проповіді Владика розповів про історичні обставини встановлення святкування Покрову Божої Матері та про її велике молитовне заступництво за всіх віруючих.
В кінці Літургії, після славлення Богоматері, архіпастир ще раз привітав прихожан зі святом та побажав молитвенного заступництва Пресвятої Діви у всіх життєвих обставинах та Її покровительства у всіх благих справах