Фестиваль духовної пісні “Молюсь за тебе, Україно!” (+відео)

7 жовтня 2017 року, з благословення митрополита Кіровоградського і Новомиргородського Іоасафа, спільними зусиллями Кіровоградської єпархії УПЦ та Кіровоградського обласного центру народної творчості, у Спасо-Преображенському Кафедральному соборі пройшов ювілейний 10-й фестиваль церковного хорового співу “Молюсь за тебе, Україно!”
Перед початком святкового дійства та території собору відбулося відкриття художньої виставки творчих робіт церковної тематики авторів нашої області та були вручені нагороди.
Потім всі присутні були запрошені у Кафедральній собор, де розпочався фестиваль духовної пісні.
Цього року учасниками дійства були кращі аматорські академічні хорові колективи області:
– хор духовенства Кафедрального собору на честь Різдва Пресвятої Богородиці;
– народний аматорський хор “Відродження” Гайворонського РБК;
– архієрейський хор Кафедрального собору на честь Різдва Пресвятої Богородиці;
– народний аматорський хоровий колектив “Джерело” Долинського РБК;
– хор Свято-Єлисаветинського чоловічого монастиря;
– хор “Согласіє” учнів старших класів Кіровоградської музичної школи №2 ім. Ю.С. Мейтуса;
– вокальний ансамбль “Гармонія” КВНЗ “Олександрійське училище культури”;
– народна аматорська хорова капела Маловисківського РБК;
– вокальний ансамбль “Sonus” викладачів Новопразької дитячої муз. школи Олександрійського р-ну;
– хор храму святого апостола і євангеліста Іоанна Богослова (смт Голованівськ);
– народний аматорський вокальний ансамбль “Деліція” Побузького МБК “Металург” Голованівського р-ну;
– хор Благовіщенського храму нашого обласного центру;
– вокальний ансамбль Новоукраїнського ЦПК “Ювілейний”;
– верхній хор Свято-Вознесенського храму м. Бобринець;
– вокальний ансамбль духовного співу Петрівського РБК;
– хор “Відродження” храму преп. Афанасія Афонського нашого міста;
– вокальний ансамбль викладачів Олександрійської дитячої муз. школи;
– хор “Вись” відділу культури, туризму та культурної спадщини Новомиргородської райдержадміністрації;
– хор Спасо-Преображенського Кафедрального собору;
– народна аматорська хорова капела Бобринецького РБК.
Кожному хоровому колективу за вклад у збереження та розвиток духовних пісенних традицій нашого народу були вручені подяки, пам´ятні подарунки та квіти.