Кіровоградська єпархія УПЦ передала гуманітарну допомогу потерпілим жителям Авдіївки

22 лютого, з благословення Високопреосвященнішого Іоасафа, архієпископа Кіровоградського і Новомиргородського, була відправлена гуманітарна допомога мирним жителям Авдіївки, котрі змушені на даний момент перебувати в Свято-Успенській Святогірській Лаврі внаслідок військових дій на Сході України. З 10 по 20 лютого в усіх міських храмах Кіровоградської єпархії Української Православної Церкви, в тому числі і в Кафедральному соборі Різдва Пресвятої богородиці,  збирались теплі речі, одяг, продукти та інші необхідні речі для потерпілих людей із зони АТО. Цей проект «Допоможи ближньому» був організований єпархіальним Відділом благодійності та соціального служіння та Відділом по взаємодії зі Збройними силами та іншими військовими формуваннями України. Також висловлюємо щиру подяку Бахмачу Євгенію Степановичу за наданий вантажний транспорт для доставки гуманітарної допомоги.